Izvēlne


155.lv lapu izveidoja:
Datorveikals.lv web hosting GRIVA
Drošas braukšanas apmācības PDF Drukāt E-pasts:
Drošas braukšanas apmācības pasniedz Aleksandrs Grīva.

drosas brauksanas pamatprincipiKā notiek apmācības?
Teorijā Jums izstāstīs par drošas braukšanas pamatprincipiem: situācijas uz ceļa, pareiza sēdēšana, stūrēšana, sprādzēšanās, stūres grozīšana, u.c. nianses.
Praktiskajā braukšanā Jums mācīs: pareizu manevrēšanu starp šķēršļiem, ekstrēmo bremzēšanu, izvairīšanos no šķēršļiem bremzēšanas laikā un braukšanas laikā, sānslīdes savaldīšanu, kontrolēšanu un izvairīšanos no tās izraisīšanas, u.c. svarīgas nianses, lai uzlabotu Jūsu braukšanas līmeni ekstremālās situācijās. 
 
Apmācību ilgums: ~3h (20 min teorija, 120-160 min praktiskā braukšana)
Apmācības notiek ar klienta automašīnu Biķernieku vai 333 trasē atkarībā no sezonas un laika apstākļiem
Apmācības notiek grupā līdz 7 a/m
Korporatīvajiem klientiem apmācības vienlaicīgi var notikt līdz 20 a/m

Vienas apmācības cena vienai personai: 135 EUR 

Pieteikties var zvanot pa tel.+371 26338663 vai pa epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
 
 
 
 


Aleksandra Grīvas komentārs:
 
"Kopš 2003.gada sāku nodarboties ar autosportu. Šajā laikā ir sanācis piedzīvot visa veida situācijas, braukt ar dažāda veida sporta un ielas tehniku. Esmu braucis arī ar Formulu 1. Esmu ar automašīnu lecis tramplīnā, braucis caur ūdeni, slīdējis pa ledu, braucis pa grunti, dubļiem, asfaltu, smiltīm, esmu smagi avarējis, esmu uzvarējis un piedzīvojis zaudējumus, un esmu piedzīvojis ļoti dažādas ekstremālas situācijas.
Kopš 2010.gada sadarbībā ar Drošas Braukšanas skolu, 333 un Biķernieku trasēm dažādos projektos drošai braukšanai esmu apmācījis vairāk kā 4000 cilvēkus, kā arī trenējis individuāli dažāda līmeņa braucējus. Esmu saņēmis vairākas labas atsauksmes par savu darbu un attieksmi tajā ko daru. Vienmēr cenšos, lai apmācāmie tiešām kaut ko iemācās un saprot, jo galu galā tā ir viņu pašu drošība. Mēs katru dienu braucam satiksmē un mums ir jābūt gataviem režīmam X. Es jau vairāk kā 10 gadus autosportā attīstu tieši šo režīmu X. Es viņā jūtos komfortabli un meklēju nianses, kā vēl uzlabot savas braukšanas prasmes ļoti sarežģītos, ekstremālos un stresa paaugstinātos apstākļos. Savukārt, ikdienā mēs braucam relaksēti - režīmā A, bet katram no mums ir gadījies nokļūt kādā ekstremālā situācijā, kad ir jārīkojas un jābūt gatavam braukt režīmā X. Tam labākajā gadījumā atvēlēta  ir 1,5 sec. Ja Jūs neesat gatavi režīmam X un neizdarāt visu iespējamo, lai sevi glābtu - situācija var beigties traģiski. Tāpēc aicinu Jūs trenēt režīmu X, lai ekstremālā situācijā Jūs ar smaidu variet no tās izvairīties!"
 
 AG
 

155.lv iesaka

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs