Izvēlne


155.lv lapu izveidoja:
Datorveikals.lv web hosting GRIVA
Rallijs Kurzeme 2013 PDF Drukāt E-pasts:

S.B.C. Rallija Komandas ekipāža Aleksandrs Grīva un Jānis Veilands izcīna 8.vietu A+ klasē (4.vietu LRČ) un 20.vietu absolūtajā vērtējumā Latvijas Rallija Čempionāta septītajā posmā "Rally Kurzeme 2013". Kopumā uz starta izbrauca 97 ekipāžas no kurām 34 ekipāžas izstājās dažādu tehnisku iemeslu vai avāriju dēļ. Kopumā rallijā bija 13 ātrumposmi, no kuriem 4 bija jāveic diennakts tumšajā laikā un pēdējais noslēdzošais ātrumposms notika Liepājas pilsētā. Šajā ātrumposmā komandai izdevās uzrādīt 8.laiku absolūtajā vērtējumā. Par to, kā komandai gāja šajā posmā sīkāk komentē Aleksandrs Grīva:


"Rallijs, kurā mums bija sevi jāvelk ārā no zaudētā pirmajā dienā.... Mums nepaveicās ar mūsu starta vietu, kura bija mums piešķirta. Pirms mums starta sarakstā brauca ekipāža no Krievijas ar nr.33 Sergey Uger, kurš šogad LRČ vispār nebija startējis un mums visos pirmās dienas ātrumposmos sabojāja laiku. Jau SS1 (7KM) mēs nobraucām ātrāk par viņiem -17 sekundes. SS2 mēs paši nokļūdījāmies sagriežoties pie rotera un zaudējām 10 sekundes. SS3 (5KM) -7sek. SS4 mūsu laiks ir par -58 sekundēm labāks nekā Ugeram. SS5 (7KM) -30sek. SS6 (5km) -14 sek. SS7 (5KM) -28sek. Ar šādu pārsvaru bija neiespējami uzrādīt mūsu tempam atbilstošus laikus, kā rezultātā braucām visu pirmo dienu pa priekšā braucošās ekipāžas radītajiem putekļiem un dažās vietās bijām spiesti samazināt ātrumu līdz 30km/h vai pat gandrīz izlidot no trases. Šī nebija sportiska cīņa, tā bija cīņa par tikšanu līdz finišam. Pēc pirmās dienas finišējām tikai 47.absolūti. Otrajā dienā bija uzlijis lietus un problēma ar putekļiem vairs nebija. Uzrādījām labus laikus klasē un absolūti un izbaudījām Rallija Kurzeme klasiskos ātrumposmus. Rezultātā pakāpāmies no 47.vietas uz 20.vietu absolūti.

Līdz sezonas beigām ir atlicis vairs tikai viens posms - Rallijs Latvija. Pirms šī posma esam 4.vietā un no trešās vietas atpaliekam par 1 punktu, no otrās par 3 punktiem. Savukārt, tuvākais sekotājs aiz mums atpaliek par 7 punktiem. Līdz ar to uz otro un trešo vietu sezonā pretendē četras ekipāžas. Viss izšķirsies rallijā Latvija."

 

Foto, onboard, video no malas, rezultāti.

 

Sponsori un atbalstītāji:

Ģenerālsponsors: S.B.C. Rallija komandas ģenerālsponsors ir metālbūvkonstrukciju firma SIA S.B.C.

Atbalstītājs: auto24.lv

S.B.C. RALLIJA KOMANDAI sekot variet Twitter kontā: http://twitter.com/SBCRALLYTEAM

 

Pēdējās izmaiņas ( Ceturtdiena, 05 Septembris 2013 16:12 )