Izvēlne


155.lv lapu izveidoja:
Datorveikals.lv web hosting GRIVA
2 nedēļu laikā atjaunojam auto PDF Drukāt E-pasts:

"Vēlos pateikt - paldies visiem, kuri palīdzēja, atbalstīja un sadarbojās ar S.B.C. Rallija Komandu, lai atjaunotu mūsu auto 2 nedēļu laikā pēc avārijas, kas notika Auto24 Rally Estonia otrajā ātrumposmā, kur vienā no līkumiem apgāzāmies uz jumta un to sabojājām.

Liels paldies Rallyworkshop komandai - Edgaram A. (Bobiks), Edmundam A. (Bubis), Artūram B. (Arča), kuri 2 nedēļu laikā visu izjauca, mazgāja, defektēja, laboja, krāsoja, meklēja, atrada un novērsa slēptos defektus un beigās visu salika kopā. Galvenais, paldies jums vīri par pareizo attieksmi un pieeju ar kādu strādājat - citiem būtu no jums ko pamācīties!!!

Paldies Kasparam, kas iztaisnoja un sataisīja auto virsbūvi. Paldies Marsels Auto - Aivaram A. par īpaši labajām virsbūves cenām! Paldies Kaņepam par to, ka viņam vienmēr ir daudz detaļu! Paldies Skandi Auto Ivaram V. par jaunajām detaļām. Paldies Goldgroup - Kārlim G. un Jānim Z. par auto aplīmēšanu. Paldies Martynas Samsonas, kas parūpējās par ātrumkārbas pilnīgu defektāciju un nepieciešamo detaļu nomaiņu. Paldies arī manam stūrmanim Jānim V. par sataisīto priekšējo bamperi un to, ka nogādāja ātrumkārbu turp un atpakaļ uz Lietuvu. Paldies komandas biedram un reizē arī konkurentam :) Mikam E. par aizm.amortizātoru īri. Paldies Jelgavniekam Armandam A. par priekšējo lukturu maiņu! Paldies draugiem un paziņām par labajiem vārdiem un uzmundrinājumu.


Tagad esam gatavi turpināt cīņu A+ grupā par 3.vietu LR Rallija čempionāta sezonā. Tiesa gan, ņemot vērā aizvadītos šīs sezonas piedzīvojumus sevišķi riskēt vairs negribas, tāpēc varbūt mūsu temps varētu samazināties par 10-20%, lai mēs varētu stabili un pārliecinoši finišēt atlikušajos 3 rallija čempionāta posmos (Lietuva, Kurzeme un Latvija).

 

Paldies mūsu atbalstītājam - auto24.lv

Vislielākais paldies mūsu ģenerālsponsoram SIA S.B.C. par to, ka mūsu atbalsta visus šos gadus un ir kopā ar mums netikai labajos brīžos, bet saprot un atbalsta arī grūtajos!!! PALDIES!

 

Tiekamies jau šajā nedēļas nogalē (piektdien-sestdien) 9.-10.augustā Lietuvā ZARASAI - 300 Lakes Rallijā!"

Ar cieņu,
Aleksandrs Grīva

 

Pēdējās izmaiņas ( Trešdiena, 07 Augusts 2013 11:02 )