Izvēlne


155.lv lapu izveidoja:
Datorveikals.lv web hosting GRIVA
Auto24 Rally Estonia 2013 PDF Drukāt E-pasts:
Grīva / Veilands rally Estonia 2013S.B.C. Rallija Komandas ekipāža Aleksandrs Grīva un Jānis Veilands ieslīd grāvi un izstājas Latvijas Rallija Čempionāta piektajā posmā "Auto24 Rally Estonia 2013". Kopumā uz starta izbrauca 130 ekipāžas no kurām 51 ekipāža izstājās dažādu tehnisku iemeslu vai avāriju dēļ. Kopumā rallijā bija 9 ātrumposmi, no kuriem 1 bija Otepaa pilsētas ātrumposms. Pirmajā ātrumposmā ekipāža uzrādīja 23.rezultātu absolūti un 3.laiku E12 klasē. Diemžēl, otrajā 29KM garajā ātrumposmā 1 KM pirms beigām ekipāža izstājās. Par to, kā komandai gāja šajā posmā sīkāk komentē Aleksandrs Grīva:

"Sacensības iesākām ļoti labi. Braucot piesardzīgā tempā uzrādījām pietiekami labu rezultātu jau pirmajā ātrumposmā. Diemžēl, otrajā - garākajā ātrumposmā šajā rallijā (29KM) pirms beigām trase bija slidenāka nekā sākum daļā. Apmēram 1KM pirms finiša mūsu ātrums vienā no līkumiem bija nedaudz par lielu un dēļ iebrauktās "špūres un atrabotkas" nevarēju līkumā izmantot visu trajektoriju un biju par ciešu līkuma iekšmalai. Kā rezultātā ar sānu iebraucu grāvī. Bijām gatavi braukt tālāk, bet auto bija iestrēdzis grāvi. Pēc kādām 5 minūtēm pateicoties skatītājiem tikām ārā no grāvja, bet nolēmām tālāk nebraukt, jo pārāk daudz bija bojāta dzesēšanas sistēma un virsbūve.
Neskatoties uz izstāšanos "Auto24 Rally Estonia 2013" bija un paliek mūsu favorīt rallijs.
Esam apņēmības pilni sataisīt auto un turpināt cīņu LR čempionātā A+ grupā. Mums vēl ir visas iespējas izcīnīt pjedestālu 2013.gada sezonā un tas ir mūsu augstākais mērķis!"

Foto, onboard, video no malas, rezultāti.

Sponsori un atbalstītāji:

Ģenerālsponsors: S.B.C. Rallija komandas ģenerālsponsors ir metālbūvkonstrukciju firma SIA S.B.C.

Atbalstītājs: auto24.lv

S.B.C. RALLIJA KOMANDAI sekot variet Twitter kontā: http://twitter.com/SBCRALLYTEAM
Pēdējās izmaiņas ( Pirmdiena, 22 Jūlijs 2013 12:18 )