Izvēlne


155.lv lapu izveidoja:
Datorveikals.lv web hosting GRIVA
Rallijs Latvija 2012 PDF Drukāt E-pasts:
A.Grīva / J.Veilands Rallijs Latvija 2012S.B.C. RALLIJA KOMANDAS ekipāža Aleksandrs Grīva / Jānis Veilands izcīna 2.vietu A+ grupā rallijā "Latvija 2012". Kopumā uz starta izbrauca 74 ekipāžas no kurām 22 ekipāžas izstājās dažādu tehnisku iemeslu vai avāriju dēļ. Kopumā rallijā bija 10 ātrumposmi, no kuriem 3 bija asfalta posmi.
 
Par to, kā gāja rallijā sīkāk komentē Aleksandrs Grīva: "Šis bija 2012.gada rallija čempionāta sezonas grūtākais rallijs. Trases pierakstīšana atņēma ļoti daudz spēka, jo bija lieli pārbraucieni un gara kopējā distance. Sarēķināju, ka pa šīm dienām kopā ar rallijā nobraukto attālumu esam nobraukuši ap 1700KM. Mūsu mērķis šajās sacensībās bija cīnīties par TOP5 A+ grupā. Mērķi pārpildījām un ieguvām 3.vietu, kas beigās pārvērtās par 2.vietu, jo pirmās vietas ieguvēju diskvalificēja tehnisku neatbilstību dēļ. Kopumā mūsu klasē bija vēl konkurenti, kuri bija ātrāki par mums, tomēr ar šādu tempu līdz galam nobraukt sacensību nespēja. Rallijā pieļāvu vienu kļūdu, kur zaudēju aptuveni 13 sekundes (dēļ pārāk liela ātruma nevarēju iegriezt nākamajā līkumā, kā rezultātā aizslīdēju taisni). Abās rallija dienās bija arī tehniskas problēmas, bet ne tādas, lai nevarētu braukt. Pirmajā dienā nestrādāja kartera ventilācija, kā rezultātā pēc pirmā ātrumposma domāju, ka būs jāizstājas, jo motors bija zaudējis 1l eļļas - tomēr otro ātrumposmu nobraucām mierīgi un tikām līdz servisa zonai, kur mehāniķi problēmu novērsa. Pēc tam sekoja 3 grunts ātrumposmi, kuros automašīna ik pa brīdim sāka raustīties. Pa nakti it kā viss tika sataisīts, tomēr otrajā dienā SS8 problēma atkārtojās un raustīšanai pienāca klāt vēl viena problēma - sāka zust jauda. Tālāk jau braucām bez "antilaga" un tik cik auto atļāva. Trase bija ļoti slidena un dažās vietās likās, ka braucam lēnāk nekā ikdienā.

Sezona ir galā un kopumā esam izcīnījuši 4.vietu A+ grupā atpaliekot no 3.vietas tikai par 2.punktiem. Piebildīšu, ka punkti mums būtu bijuši vairāk, ja mēs nebūtu bijuši diskvalificēti bioetanola dēļ 4.posmā "Rallijs Madona" un, ja LRČ pēc superrally sistēmas tiktu piešķirti punkti "Rallijs Kurzeme", bet kas būtu ja būtu..... Sezona ir galā un tāds ir rallijs! Paldies visiem, kas mūs atbalstīja, juta mums līdzi un sūtīja uzmundrinājuma vārdus!


Foto no sacensībām, onboard video no sacensībām, video no malas.

Sponsori un atbalstītāji:

Ģenerālsponsors: S.B.C. Rallija komandas ģenerālsponsors ir metālbūvkonstrukciju firma SIA S.B.C.

Atbalstītājs: WITRAKTOR - CAT nodrošināja komandu ar jaunām KUMHO riepām
S.B.C. RALLIJA KOMANDAI sekot variet Twitter kontā: http://twitter.com/SBCRALLYTEAM
Pēdējās izmaiņas ( Trešdiena, 03 Oktobris 2012 09:43 )