Izvēlne


155.lv lapu izveidoja:
Datorveikals.lv web hosting GRIVA
Rallijs Talsi 2012 mērķis PDF Drukāt E-pasts:

Jau šajā nedēļas nogalē 12. un 13. maijā Talsos norisināsies „Rally Talsi 2012”, kas jau ceturto gadu zināms kā Čempionu rallijs, kurā uz starta ar NR.49 stāsies arī S.B.C. RALLIJA KOMANDAS ekipāža Aleksandrs Grīva / Ritvars Vēveris.  Kopumā rallijam pieteikušās 78 ekipāžas. Konkurence ir ļoti liela - dalībnieku sarakstā ir daudzu valstu čempioni un top braucēji.

Jau rīt komanda no agra rīta sāks rakstīt trasi un vakarpusē no plkst.18:00

piedalīsies Shakedown posmā. Jāatzīmē, ka šis ir S.B.C. RALLIJA KOMANDAS pirmais grunts rallija posms, kurā komanda startē LRČ ieskaitē un cīnās par sezonas kopvērtējuma punktiem. Līdz šim S.B.C. RALLIJA KOMANDA startēja rallijsprinta čempionātā, kur 2011.gadā izcīnīja 3.vietu 4WD+ klasē sezonas kopvērtējumā un no šī gada (2012) ar to pašu auto startē A+ grupā.

Rallijā Talsi komanda ir piedalījusies līdz šim 2 reizes. Pirmajā reizē 2009.gadā komanda piedzīvoja smagu avāriju, bet 2010.gadā komanda izcīnīja 3.vietu RS-4WD klasē.

Ņemot vērā dalībnieku sastāvu un tehnisko sagatavotību mērķi uz šo sacensību ir: iekļūt TOP25 absolūtajā vērtējumā un izcīnīt vismaz 7.vietu A+ grupā.


Sponsori un atbalstītāji:

Ģenerālsponsors: S.B.C. Rallija komandas ģenerālsponsors ir metālbūvkonstrukciju firma SIA S.B.C.

Rallijs Talsi 2012 sponsors: Transportlīdzekļu sludinājumu portāls - Auto24.lv

Sadarbības partneris: SIA Gultņu Serviss

Iemīļotais dzēriens un kafejnīca: Ar mani atkal runā kaijas

S.B.C. RALLIJA KOMANDAI sekot variet Twitter kontā: http://twitter.com/SBCRALLYTEAM

Pēdējās izmaiņas ( Otrdiena, 15 Maijs 2012 11:41 )