155.lv lapu izveidoja:
Datorveikals.lv web hosting GRIVA
Rallijsprints Sarma '10 PDF Drukāt E-pasts:

A.Grīva / R.VēverisS.B.C. Rallija komanda A.Grīva / R.Vēveris izcīnīja 3.vietu 4WD+ klasē Latvijas rallijsprinta čempionāta 2.posmā - rallijsprints "Sarma 2010". Rallijsprintam kopā bija pieteikušās 33 ekipāžas, no kurām 11 bija 4WD+ klasē. Kopumā bija jāveic 6 ātrumposmi. Jau pierakstot trasi bija skaidrs, ka šis rallijsprinta posms būs daudz grūtāks nekā Ērgļos. Ātrumposmi bija izvēlēti ļoti sarežģīti  un viltīgi. Dažās vietās ceļu konfigurācija bija tikai vienas mašīnas platumā un gar malām kupenās sasalušais sniegs nepieļāva kļūdas. Diemžēl, sākumā uzsāktais komandas temps bija par lēnu, lai pēc pirmajiem 3 ātrumposmiem justos droši un stabili - komanda bija 5. vietā atpaliekot no 3. vietas par 15 sekundēm. Bija skaidrs, ka temps ir jākāpina, kas arī komandai lieliski izdevās, jo nākamie 3 ātrumposmi tika nobraukti uzlabojot savus laikus par -14/-16/-20 sekundēm. Bija arī piedzīvojumi:

5 ātrumposma finišā automašīnai salūza ātrumkārba un auto palika bez 4. pārnesuma. Līdz ar to 6. ātrumposms bija jābrauc ar 3/5 pārnesumu, bet neskatoties uz to komandai pat izdevās uzstādīt 2. laiku absolūti. Ļoti palīdzēja tas, ka pirms Sarmas komandas mehāniķi Arnis/Māris Leči pārlasīja dzinēju. Dzinēja jauda kompensēja 4. pārnesuma neesamību. 3. ātrumposmā komanda sagriezās atpakaļejošā K6 tipa līkumā - zaudētas ~10 sekundes. Nedaudz vēlāk tajā pašā ātrumposmā K4 tipa līkumā pa priekšu braucošā ekipāža N.Berķis/A.Piķis bija uzbraukuši uz vaļņa. Lai izvairītos no sadursmes S.B.C. rallija komandas ekipāža bija spiesta samest auto un apstāties – zaudētas ~12 sekundes.

S.B.C. Rallija komanda pateicas savam ģenerālsponsoram SIA S.B.C. par atbalstu.

Paldies arī SIA Malek un SIA Dace. Kā arī milzīgs paldies par patīkamo pārsteigumu, kas sagaidīja A.Grīvu, kad automašīna pēc sacensībām bija jāizņem no slēgtā parka :)
 

Kopvērtējums 4WD+grupā pēc 2. (no 7) posma.

Rolands Mēnesis/Māris Ziediņš 22,
Aleksandrs Grīva/Ritvars Vēveris 12,
Nauris Berķis/Arvis Piķis 9,
Miks Ernstsons/Kārlis Kļaviņš 9.

Rezultāti pieejami šeit! Foto un video meklējiet 155.lv lapas attiecīgajās sadaļās.

Tiekamies 2.maijā pirmajā šī gada vasaras rallijsprinta posmā – Kalnamuiža 2010! 

{jcomments on}